Żegnając naszych bliskich chcemy im podziękować i odpowiednio upamiętnić ich osobę. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przepiękne kompozycje nagrobne, które wykonane są z najwyższej jakości kwiatów sztucznych z elegancką zielenią.

Kompozycje nagrobne z wysokiej jakości sztucznych kwiatów i roślin. Dzięki swojej trwałości przetrwają każde warunki atmosferyczne, nie wymagając przy tym żadnej dodatkowej pielęgnacji. Będą pięknym, a zarazem eleganckim symbolem pamięci i podziękowania dla zmarłej osoby. Wybór kompozycji jest bardzo szeroki i bogaty w różne rodzaje kolorowych pąków. Mogą stanowić komplet wraz z bukietem i wiankiem nagrobnym.

Nagrobne

Kompozycja nagrobna CREMMA Kompozycja nagrobna CREMMA
Producent: Belladoma
Cena:

195,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kompozycje nagrobne z wysokiej jakości sztucznych kwiatów i roślin. Dzięki swojej trwałości przetrwają każde warunki atmosferyczne, nie wymagając przy tym żadnej dodatkowej pielęgnacji. Będą pięknym, a zarazem eleganckim symbolem pamięci i podziękowania dla zmarłej osoby. Wybór kompozycji jest bardzo szeroki i bogaty w różne rodzaje kolorowych pąków. Mogą stanowić komplet wraz z bukietem i wiankiem nagrobnym.

Kwiatowe kompozycje nagrobne

Każda kompozycja na grób niesie za sobą emocje. Dlatego też tworzone są w wielu różnych kolorach, z różnego rodzaju kwiatów i dodatków. Tworzone przez nas wieńce i bukiety powstają z najwyższej jakości sztucznych kwiatów, które wyglądają jak żywe. Wykonujemy kompozycje w różnych kształtach i rozmiarach, dobierając dekoracje pod intensywną zieleń podkładu.

Oprócz pojedynczych wiązanek, w naszym sklepie można wybrać również cały zestaw nagrobny do dekoracji nagrobka. Takie połączenie ujednolica przystrojenie grobu, dzięki czemu staje się bardziej estetyczne. Kwiaty oświetlone płomieniem zniczy będą się pięknie prezentować nawet po zmroku. 

Wieńce nagrobne ze sztucznych kwiatów

Kompozycje nagrobne dobrze pasują zarówno na pojedynczy grób, jak i rodzinny pomnik. Barwy użytych kwiatów mogą być dobierane na zasadzie skojarzeń ze zmarłą osobą, z jej ulubionymi kolorami czy z charakterem. Jasne wybierane są zazwyczaj dla młodszych osób, gdyż symbolizują niewinność. Na groby mężczyzn przyjęło się przynosić bardziej stonowane barwy. Wszystko jednak zależy od osobistego gustu i preferencji, co więcej, można wybierać kompozycje w różnych kolorach na każdą porę roku. Ich wysoka trwałość wiąże się również z oszczędnością, gdyż nie wymagają częstej wymiany i zakupu nowych kwiatów.

Komponując spersonalizowany stroik można nadać mu bardziej osobisty wyraz. Oprócz wyboru kwiatów można także wybrać kształt wieńca. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi wiązanka - serce na grób. Jest idealna do okazania miłości, która będzie wieczna mimo przeciwności losu.

Kompozycja do wazonu na grób

Jako uzupełnienie dla wieńca, polecamy także zdecydować się na bukiet na grób. Tworzymy piękne kompozycje przy wykorzystaniu róż, hortensji, storczyków, ostróżki, eustomy i piwonii. Łączymy je z zielenią dekoracyjną, która stanowi idealne tło dla pąków w różnych kolorach. Kompozycja do wazonu na grób ze sztucznych kwiatów do złudzenia będzie przypominać bukiet z żywych roślin. Można postawić go w dowolnym miejscu nagrobka, gdyż wazon nie zajmuje dużej powierzchni, a jest równie efektowny, co wieniec. Zestaw stroik i bukiet na grób jest częstym wyborem - tworzy ładny i estetyczny dla oka komplet. Kompozycje świąteczne mogą zostać wzbogacone o gałązki świerku i lekko przyprószone sztucznym śniegiem. W porze letniej świetnie prezentują się stroiki z piwonii i hortensji. Wybór kwiatów i kolorów zostawiamy jednak klientom, gdyż priorytetem jest dla nas ich zadowolenie i odzwierciedleniem tego, co chcą okazać.

Trwałe kompozycje nagrobne

Wieńce i bukiety ze sztucznych kwiatów to idealny sposób na uczczenie pamięci zmarłej osoby, zarówno w dniu Wszystkich Świętych, jak i w każdy inny dzień roku. Jest to bardzo dobra alternatywa dla kwiatów ciętych i wiązanek sprzedawanych przy bramach cmentarnych. Trwałe kompozycje mogą cieszyć oko o wiele dłużej, bo nawet kilka sezonów, a to dodatkowo pozwala zaoszczędzić.

Dzięki różnorodności naszej oferty możemy wykonywać kompozycje nagrobne według gustu naszych klientów i zgodne z ich oczekiwaniami. Mamy nieskończoną ilość pomysłów, dzięki czemu możemy komponować gotowe zestawienia, jednak cenimy sobie również sugestie klientów. Wiemy doskonale, jak ważna jest pamięć o zmarłych osobach, dlatego dążymy do tego, aby jak najlepiej odwzorować towarzyszące uczucia. Wykorzystywane przez nas materiały mają najwyższą jakość, dzięki czemu są nie tylko niezwykle trwałe, ale i wyglądają jak świeżo ścięte kwiaty. Do każdej kompozycji podchodzimy z niezwykłą starannością i skrupulatnością, podchodząc do tego jak do tworzenia małego dzieła sztuki. Te wszystkie elementy pozwalają nam na osiąganie zachwycająco pięknych efektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl