BLOG O PIĘKNIE
Zapraszamy Was na naszego bloga, gdzie znajdziecie wiele inspirujących artykułów o pięknych rzeczach do domu, ale nie tylko :)
O firmie

O NAS

Nasza pracownia autorska  powstała dzięki sile i determinacji dwóch kobiet, które postanowiły zmienić swoje dotychczasowe życie.. A dokładniej postanowiły przestawić je do góry nogami.. I zrobić w końcu coś dla siebie, coś od serca.. Również  dla Was, dla Waszych domów, mieszkań, salonów dla Waszych ulubionych przestrzeni..

Gosia od 10-ciu lat organizowała i upiększała  najważniejsze chwile Młodych Par przygotowując dla nich nie tylko bajkową oprawę  ceremonii ślubnych.. Przez co, co  roku wychodziła z domu w kwietniu  a wracając w październiku bardzo stęskniona za swoimi dziećmi   dziwiła się, że one znowu z wszystkiego wyrosły :)

Agnieszka przez 14-cie lat wiernie służyła jednej z największych w Europie  korporacji,  która niemalże na zasadach sekty absorbowała  cały jej wolny czas i wypompowywała z niej siłę, którą chciała poświęcić dzieciom i rodzinie.. 

W końcu frustracja nas obu spowodowała, że postanowiłyśmy zrobić coś według własnych zasad, według własnego pomysłu i całkowicie odciąć się od zawodowej przeszłości.

Teraz chcemy robić coś dla Was na naszych zasadach, tak by upiększyć Waszą przestrzeń, ułatwić Wam obdarowywanie innych, tak byście również Wy  mogli sprawiać przyjemność swoim bliskim obdarowując ich nieoczywistymi i pięknymi rzeczami od nas :)

Jeśli zechcecie nam pomóc w tworzeniu naszej nowej przyszłości a na stronie nie znajdziecie czegoś co Was zachwyci, skontaktujcie się z nami.. przecież nie ma rzeczy niemożliwych.. tylko takie, których jeszcze nie zrobiłyśmy :)

Szczerze wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się stworzyć coś pięknego i udowodnić wszystkim niedowiarkom, że warto postawić na swoim i podjąć ryzyko by złapać szczęście i się nim dzielić!

Unikatowe dodatki do domu

 Kontakt do nas: kontakt@belladoma.pl

Pracujemy indywidualnie z każdym Klientem - możesz u nas zamówić coś według własnych potrzeb czy upodobań.. Coś co upiększy Twoją sesję fotograficzną.. Coś co zmieni wystrój Twojej restauracji, spa czy studia urody bądź kawiarni.. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl