


Zapraszamy Was na naszego bloga, gdzie znajdziecie wiele inspirujących artykułów o pięknych rzeczach do domu, ale nie tylko :)
- Poradnik (2)
- INSPIRACJE (4)
- O nas (1)
Zielona ścianka kwiatowa z białymi kwiatami





Opis
Piękna ścianka zielona z dodatkiem kwiatów w kolorze białym takim, jak storczyki, glorioza i białe trawy. Białe dodatki pięknie się komponują na tle zielonego podkładu. Nasza ścianka zielona upiększyła eleganckie wnętrze w klinice piękności, gdzie dominowały białe piękne meble, eleganckie kryształowe żyrandole i dodatki w kolorze morza.
Cena: 900zł / metr.
Produkty powiązane
Zielona ścianka kwiatowa GREENERY - zielona ściana

Cudowna ścianka dekoracyjna w kolorze bujnej zieleni, wykonana z wysokiej jakości sztucznego podkładu wraz z ręcznie wyklejonymi liśćmi, które sprawiają, że ściana wygląda jak wykonana z naturalnej zieleni.
Ogród na ścianie dodający oryginalnego charakteru wnętrzu. Zielona ściana może zostać wykonana z różnego rodzaju zielonych liści w różnych odcieniach.
Doskonałe tło do nazwy firmy lub hasła reklamowego.
Ścianka kwiatowa z główek kwiatów KWIATOWE MARZENIE

Przepiękna ścianka kwiatowa wykonana z kwiatów najwyższej jakości. Ta ściana z kwiatów została wykonana z pełnych, mięsistych kwiatostanów w delikatnych odcieniach różu, kremu i bieli.
Panel kwiatowy z kwiatostanów m. in. róż i piwonii może zostać wpięty w ramę i prezentować się jako kwiatowy obraz.
Na tle kwiatowej aranżacji możemy dodatkowo umieścić napis - imię bądź nazwę.
Panel a'la ścianka ze sztucznej zieleni i kwiatów

Zielona ścianka w domu? Tak, to hit ostatniego sezonu i co raz bardziej modny i co raz częściej wykorzystywany dodatek do wnętrz przez architektów i projektantów.
A co jeśli lubimy bardziej kolorowe dodatki - to właśnie mamy dla Was super propozycję - zielony panel z dodatkiem kwiatów!
PANEL JEST DOSTĘPNY W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Doskonale wpasuje się w dekoracje mieszkań jak i loftów czy pomieszczeń biurowych.
Panel z kwiatów można przykleić do ściany bądź go zawiesić na ścianie.
Zieloną ściankę można również oprawić w ramę, będzie doskonale wyglądała dodatkowo podświetlona.
Kwiatowa ścianka to również świetny pomysł na wyeksponowanie nazwy firmy w jej tle.
Nasza zielona ścianka ze zdjęcia ma 80 cm x 60 cm.
Zielona ścianka, obraz z liści egzotycznych 100x80cm, WZÓR 1

Wyjątkowy panel dekoracyjny wykonany zielonych liści wklejonych na podklad o wymiarach 100 x 80 cm. Panel wygląda przepięknie umieszczony na ścianie w salonie, a także jako element dekoracji biura lub gabinetu kosmetycznego czy fryzjerskiego.
Wymiary 100 x 80 cm.
Elementy:
- podkład
- zielone liście różnorodnie wyklejone na obrazie
Zielona ścianka z liśćmi 80 cm x 100 cm Wzór 5

Zielony Panel - obraz do dekoracji Waszego wnętrza, idealnie sprawdzi się w nowoczesnym, loftowym wnętrzu, gdzie zielony obraz podkreśli beton architektoniczny, biel, czerń i szarość wnętrza.
Zielona ścianka to obecnie jeden z najbardziej efektownych elementów wykorzystywanych do dekoracji wnętrz. Używa się zielonych ścianek zarówno do dekoracji pomieszczeń biznesowych jak i w domach czy mieszkaniach.
Zielona ściana to doskonały pomysł do aranżacji strefy chillout bądź poczekalni.
Zielona ścianka doskonale wygląda również w łazience bądź pokoju kąpielowym ponieważ doskonale komponuje się z przeznaczeniem wnętrza oraz materiałami używanymi do wykończenia łazienek.
Możemy przygotować zieloną ścianę na Wasze specjalne zamówienie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Zielony obraz z liści sztuczna zielona ścianka 80 cm x 100 cm Wzór 4

Zielony Panel/ obraz do dekoracji Waszego wnętrza, idealnie sprawdzi się w nowoczesnym. loftowym wnętrzu, gdzie zielony obraz podkreśli beton architektoniczny, biel, czerń i szarość wnętrza. Możemy przygotować zieloną dekorację na Wasze specjalne zamówienie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Wymiar 100 cm x 80 cm.
Ścianka kwiatowa z różowych i białych róż i piwonii

Ścianka kwiatowa z pięknych i delikatnych, wyselekcjonowanych kwiatowych główek róż oraz piwonii w różnych odcieniach różu, bieli, ecru oraz kremu.
Ścianka kwiatowa to nie tylko doskonała dekoracja przenośna, można ją na stałe przymocować do ściany jako panel kwiatowy i wówczas doskonale upiększy Państwa wnętrze.
Ścianka z kwiatów wprowadza niezwykle elegancki i ekskluzywny klimat do salonów piękności, salonów SPA czy salonów masażu.
Panel kwiatowy z główek kwiatowych do zawieszenia na ścianie doskonale sprawdza się jako dekoracja pokoju dziecięcego.
Ścianka kwiatowa to doskonały pomysł dekoracyjny, można ją wykorzystać na wiele sposobów:
- ścianka z kwiatów to doskonały pomysł na wyróżnienie stołu prezydialnego przy, którym siedzi Para Młoda wraz z wybranymi gośćmi,
- kwiaty są doskonałej jakości, są wykonane z delikatnego materiału i przez długi czas pięknie się prezentują, a zarazem rewelacyjnie zastępują świeże kwiaty,
- ścianka zwraca uwagę wszystkich odwiedzających i przykuwa ich wzrok, na długo pozostając w pamięci,
- kwiaty są idealnym tłem do zdjęć i będą doskonałym miejscem do zdjęć nie tylko z Parą Młodą, ale również dla klientów salonów piękności czy np. przyszłych panien młodych podczas przymierzania kreacji w salonie sukien ślubnych,
- można zamówić ściankę wraz ze stelażem, który jest łatwy w montażu i umożliwia ustawienie ścianki w dowolnym miejscu,
- ścianka dekoracyjna ze sztucznych kwiatów może być podświetlona na dowolny kolor dzięki czemu można uzyskać wiele efektów wizualnych,
Wykonana w 100% ręcznie z bardzo dużą dokładnością, co powoduje jej niepowtarzalność oraz najwyższą jakość.
Ścianki wykonujemy na zamówienie w różnych rozmiarach oraz z użyciem różnych kolorów kwiatów oraz zielonych dodatków.
Ścianki mogą być wykonane na sztywnej podstawie lub elastycznej w zależności od ich przeznaczenia.
Cena podana jest za wykonanie 1 m kwadratowego ścianki.
Ściana z kwiatów - panele kwiatowe z czerwonych róż ROSA

Ekskluzywna ścianka kwiatowa z wyselekcjonowanych główek czerwonych róż.
Bardzo elegancka dekoracja do wyjątkowego wnętrza. Ręcznie wykonane panele ścienne z dbałością o najmniejsze szczegóły w niepowtarzalnej kompozycji główek róż różnej wielkości i różnych gatunków.
Ścianka z kwiatów to doskonała dekoracja do eleganckiego wnętrza.
Ściana z kwiatów może być wykonana również w wersji przenośnej ze składanym stelażem w komplecie.
Panele kwiatowe wykonywane są ręcznie i mogą być przygotowane na sztywnej podstawie, którą można umieścić w ramie bądź w dowolnej wnęce na ścianie.
Elastyczna ścianka może być dowolnie przenoszona i umieszczana w różnych miejscach np. podczas różnych uroczystości bądź pokazów czy prezentacji lub sesji zdjęciowych.
Romantyczna ściana kwiatowa będzie doskonałym tłem do robienia zdjęć nie tylko profesjonalnych ale i prywatnych.
Panele z kwiatów to doskonały pomysł na:
- dekorację salonów piękności,
- wystrój salonów SPA,
- dekorację salonów sukien ślubnych,
- dekorację w restauracji bądź kawiarni,
- wystrój witryny sklepowej,
- dekorację do pokoju nastolatki,
- tło dla podświetlonego loga firmy,
Dekoracja w formie kwiatowej ściany nie tylko przyciąga wzrok i wzbudza zachwyt - na długo pozostaje w pamięci dzięki czemu miejsce, w którym się znajduje staje się bardziej rozpoznawalne!
Cena ścianki jest podana za 1 metr kwadratowy.
W celu zamówienia ścinki bądź paneli w określonej wielkości oraz kolorze prosimy o kontakt: kontakt@belladoma.pl
Ścianka kwiatowa na zielonym tle - panel kwiatowy

Piękna zielona ścianka z dodatkiem kwiatów w różnych odcieniach różu.
ŚCIANKA JEST DOSTĘPNA W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Ścianka kwiatowa stanowi niesamowitą dekorację do wnętrz. Doskonale prezentuje się i jest bardzo trwała. Ścianka jest wykonana z niesamowitą starannością, jest ręcznie wykonana z zieleni o najwyższej jakości.
Mata zielona do dekoracji z dodatkiem kwiatów może być wykonana z dodatkiem kwiatów w innych kolorach - zgodnie z Państwa zamówieniem.
Do wykonania panelu dekoracyjnego z kwiatami zostały wykonane zielone liście i sukulenty najwyższej jakości i przez długi czas będą świetnie zwracać na siebie uwagę.
Ścianka dekoracyjna może zostać wykonana w dowolnej wielkości - zgodnie z Państwa zamówieniem.
Zielona ścianka bądź kwiatowa ścianka to doskonały element dekoracyjny nie tylko w mieszkaniu:
- sprawdza się doskonale jako dekoracja w salonie piękności bądź w salonie SPA,
- doskonale wygląda zamontowana w recepcji bądź poczekalni,
- ścianka z zieleni również stanowi świetne tło do dowolnego napisu z drewnianej sklejki bądź z neonu,
- panel kwiatowy to również doskonały pomysł na formę dekoracji w stylu dużego obrazu bądź kilku mniejszych,
Zielony obraz z liśćmi maranty - mata zielona Wzór 3

Zielony obraz z liści, który może współtworzyć zieloną ścianę bądź zieloną dekorację np. w holu, przedpokoju czy łazience.
Obraz jest stworzony z najmodniejszej w tym sezonie zieleni m.in. liści maranty i uzupełniony o liście palmy czy paproci - doskonałej jakości zielone sztuczne liście, które do złudzenia przypominają naturalną zieleń. Obraz jak i nasze ściany są własnoręcznie wyklejane, nie są tworzone z gotowych paneli więc zamawiając je macie państwo wpływ na rodzaj zieleni, która ma się na nich znaleźć.
Doskonale będzie wyglądał dodatkowo podświetlony lampkami led bądź wolnostojącą dekoracyjną lampą.
Zielony panel można umieścić również w ramie co dodatkowo doda mu charakteru i jeszcze bardziej wpasuje się do wnętrza.
Jeśli już macie Państwo ramę to możemy wykonać panel z zielenią pod wymiar ramy - dokonamy wyceny i przygotujemy panel do wklejenia w ramę. Prosimy tylko o kontakt na maila bądź telefoniczny.
Obraz zielony z liśćmi, zielona ściana 100x80 cm, wzór 2

Duży panel zielony wykonany z wysokiej jakości sztucznej zieleni, który pięknie się komponuje z betonową ścianą lub nowoczesnym loftowym wnętrzem. Ten zielony obraz jest wyjątkowy, zawiera w sobie kolorowe elementy w odcieniu ciemnego różu/fioletu.
Wymiar 100x80 cm
Materiał
- podkład
- wysokiej jakości sztuczne zielone liście plastikowe i gumowe
- sukulenty
- trawy
Panel z Liśćmi - zielona mata 60 cm x 40 cm Wzór 4

Zielony Panel/ obraz do dekoracji Waszego wnętrza, idealnie sprawdzi się w nowoczesnym, loftowym wnętrzu, gdzie zielony obraz podkreśli beton architektoniczny, biel, czerń i szarość wnętrza. Możemy przygotować zieloną dekorację na Wasze specjalne zamówienie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Wymiar 60 cm x 40 cm.
PANEL JEST DOSTĘPNY W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Zielona ściana ze sztucznych roślin w tropikalnym stylu Wzór 6

Panel ze sztucznej zieleni w tropikalnym stylu. Zielone ścianki to hit dekoracyjny nowoczesnych wnętrz. Zielone ścianki są ostatnio bardzo popularne nie tylko ze względu na efekt jaki wywołują w pomieszczeniach, ale również na niepowtarzalność kompozycji oraz ich trwałość.
Chcemy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i każdy panel wykonujemy ręcznie i dobieramy zieleń uwzględniając Państwa gust. Panele wykonujemy w dowolnej wielkości, zgodnie z Państwa zamówieniem.
Zielone ścianki są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości ponieważ są wykonane z wiecznej zieleni.
Kwiatowa ścianka ze sztucznych kwiatów różowych róż i piwonii

Ścianka ze sztucznych kwiatów do dekoracji sali bądź wolnostojąca dekoracja targowa lub ścianka z kwiatów przymocowana do ściany.
Kwiatowa ścianka ze stelażem została wykonana z różowych kwiatów róż i piwonii w różnych odcienia oraz z różnych gatunków kwiatostanów.
Ścianka jest przenośna i łatwa w przewiezieniu nawet samochodem osobowym oraz łatwa w zamontowaniu dzięki specjalnemu metalowemu stelażowi.
Ścianka targowa z kwiatów jest najlepszym tłem do prezentacji towarów jak i elementem skupiającym uwagę nie tylko na stoisku.
Panel z liśćmi - zielona ściana 80 cm x 100 cm Wzór 3

Zielony Panel/ obraz do dekoracji Waszego wnętrza, idealnie sprawdzi się w nowoczesnym, loftowym wnętrzu, gdzie zielony obraz podkreśli beton architektoniczny, biel, czerń lub szarość wnętrza.
Ogród wertykalny z paneli ze sztuczną zielenią, która nie potrzebuje specjalnej pielęgnacji i pięknie wgląda.
Doskonały element dekoracji wnętrza w biurze czy elegancki salonie. Doskonale wygląda podświetlony we wnęce dodając wyjątkowego klimatu pomieszczeniu.
Możemy przygotować zieloną dekorację na Wasze specjalne zamówienie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Wymiar 100 cm x 80 cm.
PANEL JEST DOSTĘPNY W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Ściana ze sztucznych kwiatów róż - ścianka ze sztucznych róż

Ściana kwiatowa ze sztucznych główek kwiatów róż w różnych odcieniach różu od ciemnego pudrowego różu po niemalże biało-kremowe kwiaty.
Ścianka jest doskonałą dekoracją do salonów piękności bądź salonów SPA. Nawet niewielka ścianka, która umożliwi zrobienie sobie zdjęcia na jej tle w nowej fryzurze bądź pięknym makijażu przez klientki sprawi, że salon stanie się bardziej atrakcyjny dla nowych klientów i będzie częściej rozpowszechniany i reklamowany przez klientki np. w mediach społecznościowych.
Ścianka z kwiatów znacznie uatrakcyjnia wnętrza i nadaje im luksusowego charakteru a zarazem sprawia, że chce się w takim wnętrzu dłużej przebywać.
Kwiatowa ścianka doskonale wygląda w kawiarni gdzie można w spokoju i w miłym towarzystwie nie tylko wypić kawę ale i zrobić sobie piękne zdjęcie.
Kwiatowa ścianka z róż jest w całości ręcznie zrobiona, każdorazowo na życzenie klienta dobieramy odcienie kwiatów, a także możemy zamontować na miejscu taką ściankę i na miejscu u klienta ją dokończyć dodając dodatkowe elementy np. zwisy bądź kępki dekoracyjnych dodatków.
Sztuczne kwitnące drzewo jabłoni - wiosenne drzewko

Kwitnące drzewo jabłoni do dekoracji restauracji bądź kawiarni. Wiosenne drzewo, które nadaje niesamowitego charakteru wnętrzu i sprawia, że staje się ono bardzo atrakcyjne i luksusowe. Kwitnąca jabłoń doskonale wpasowuje się w różnorodność pór roku jak i świąt. Można je z łatwością dostosować do aktualnej pory roku bądź nadchodzącego święta dodając zaledwie kilka oryginalnych dodatków.
Zimą drzewko wygląda cudownie gdy zawiesi się na nim kilka błyszczących bombek w odcieniach różu i bieli bądź przestrzennych śnieżnych gwiazdek.
Jesienią można zawiesić między kwiatkami kilka orzechów bądź jesiennych listków.
Wiosną i latem - drzewko samo wywołuje uśmiech i przywołuje wesoły nastrój wśród oglądających je czy przebywających przy nim osób.
Kwitnące drzewo na pewno nada miejscu, w którym się znajduje wyjątkowego charakteru i sprawi, że będzie to niezwykle rozpoznawane miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić - zrobić sobie przy nim zdjęcie.
Drzewko z kwitnących kwiatów jabłoni w odcieniach delikatnego różu oraz bieli można ustawić przed wejściem do restauracji czy kawiarni ale również pięknie wyeksponować je wewnątrz.
Ścianka kwiatowa z różowych róż EKSKLUZYWNA

Piękna ścianka kwiatowa wykonana z wysokiej jakości sztucznych główek kwiatowych wysokiej jakości, takich jak: róze, piwonie, róże angielskie, dodatki kwiatów, wiśni, jabłoni. Ścianka kwiatowa pięknie ozdobi wnętrze każdego pomieszczenia, szczególnie dobrze się sprawdzi w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, hotelach butikowych, gdzie klienci docenią indywidualny charakter wnętrza.
Ścianki są niezwykle modne wśród dekoratorów wnętrz, aranżując wnętrza eleganckich salonów lub pokojów dzieci. Proponujemy pełną paletę kolorów, zarówno zaczynając od różów, czerwieni, fioletów, a kończąc na błękitach i granatach, a nawet szarościach i czerni.
Zastosowanie:
- Dekoracja pokoju dziecka,
- elegancka dekoracja ściany w salonie kosmetycznym lub fryzjerskim,
- aranżacji pomieszczeń w hotelach,
- ścianka na targi dla projektantów,
- panel kwiatowy do dekoracji wnęki
Cena za metr kwadratowy - 900zł, możemy dla Państwa wykonać ściankę w dowolnym rozmiarze, (mamy możliwość zamówienia stelaży).
Kwiatowa ściana z kwiatami jabłoni - ścianka z kwiatów

Kwiatowa ściana z kwiatów jabłoni w odcieniach bieli i delikatnego różu.
Niesamowicie efektowana ścianka kwiatowa do dekoracji wnętrza z pięknych gałązek kwitnącej jabłoni.
Ścianka kwiatowa doda niesamowitego charakteru i nastroju wnętrzu np. restauracji.
Ścianka do aranżacji wnętrz nie tylko salonów piękności czy gabinetów kosmetycznych, również kawiarni czy sal weselnych.
Zastosowanie ścianki jest nieograniczone. Ścianka z kwiatów może być wykonana zarówno na twardym podkładzie i umieszczona np. na ścianie czy suficie jak i na elastycznym podkładzie i być wykorzystywana do umieszczenia jej, na stelażu (który również można nabyć za naszym pośrednictwem, na indywidualne zamówienie).
Ścianka kwiatowa na stelażu to doskonały element dekoracyjny dla restauracji czy sal weselnych.
Zielona girlanda z liści palmy i monstery dł. 100cm

Zielona girlanda z liści monstery z dodatkiem delikatnych liści palmy.
Doskonały dodatek do dekoracji loftowych i nowoczesnych wnętrz.
Dekoracja betonowej ściany, którą można dowolnie kształtować ponieważ jest wypleciona na elastycznej gałęzi co dodatkowo dodaje jej uroku.
Girlanda ma około 100 cm długości i można ją w bardzo prosty sposób przyczepić zarówno do ściany jak i do kinkietu np. nad oknem.
Zielone dekoracje to HIT ostatniego sezonu, sprawdza się jako dekoracja nie tylko okienna ale również doskonale zdobi lustro czy obraz - przyczepiona do narożnika ramy lub udekoruje drzwi umieszczona przy framudze.
Girlanda jest wykonana z bardzo wysokiej jakości liści między innymi palmy i monstery. Liście użyte do jej wykonania są różnej wielkości i dodatkowo można je odginać tak by idealnie dopasowały się do wnętrza.
Zielona dekoracja tarasu bądź balkonu to również doskonały pomysł na wykorzystanie girlandy, można ją przyczepić do ściany, przyczepić do drewnianej kratki lub zawiesić pod sufitem.
Girlanda z zielonych liści uzupełni wystrój zarówno łazienki jak i będzie zielenią do zacienionego pomieszczenia.
Na Państwa życzenie girlandę możemy uzupełnić o kwiaty w dowolnym kolorze.
Ogród wertykalny - zielona ściana w salonie Wzór 9

Ogród wertykalny czyli zielona ściana w salonie to doskonała aranżacja nowoczesnego pomieszczenia.
Nasza zielona ściana jest niezwykle gęsta i pięknie prezentuje się na ścianie między innymi ze względu na bogactwo gatunków roślin wykorzystanych do jej stworzenia, ale również ze względu na kolorystykę zieleni jak i łatwość w dbaniu o naszą ściankę.
Roślinna ściana jest wykonana z zieleni do złudzenia przypominającej naturalne rośliny. Powierzchnia roślin jest antystatyczna, a rośliny będą wiecznie zielone nawet w bardzo zacienionym miejscu.
Zielona ściana we wnętrzu to doskonały pomysł na ożywienie i urozmaicenie aranżacji. Elegancka kompozycja z różnych gatunków roślin, liści, pnączy a nawet bujne i gęste kaskady kwiatów - to wszystko możemy dla Was zrobić. Zapewniamy, że Wasza kompozycja będzie niepowtarzalna ponieważ każdą robimy własnoręcznie.
Ten rodzaj zielonego panelu, który tutaj prezentujemy jest stworzony z zieleni w odcieniach bardziej stonowanych - miętowych i lekko szarawych. Jeśli chcieliby Państwo ściankę bardziej zieloną bądź kolorową to również możemy ją dla Państwa wykonać.
W sprawie ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@belladoma.pl
Panel z Liśćmi - zielony obraz 60 cm x 40 cm Wzór 2

Zielony panel/obraz z naszej nowej kolekcji obrazów naściennych. Idealny do prostego montażu. Wystarczy nasz zielony panel przykleić do ściany, aby cieszyć się jego pięknem. Wyjątkowy zielony obraz to także idealna dekoracja nowoczenego biura, salonu lub restauracji.
Wymiar 60 cm x 40 cm.
PANEL JEST DOSTĘPNY W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Egzotyczna wertykalna zielona ściana z palmami Wzór 7

Egzotyczna ściana z zieleni wykonana z różnych gatunków paproci, palmy egzotycznych liści calathei, monstery oraz ruskusu.
Wertykalny ogród w salonie bądź przedpokoju to ostatnio bardzo modny i pożądany element dekoracyjny. Ściana ze sztucznej zieleni bardzo wysokiej jakości sprawia, że wnętrze staje się niepowtarzalne i niesamowicie piękne. Zielony kolor wyeksponowany na ścianach powoduje, że dużo przyjemniej spędza nam się w nim czas a i dużo szybciej i łatwiej się relaksujemy.
Sztuczna zielona ściana - zielony panel wertykalny imitujący naturalną roślinność to również doskonały pomysł na aranżację salonu piękności czy salonu SPA bądź restauracji. Można jej dodać dodatkowego efektu kierując w jej kierunku np. oświetlenie bądź umieszczając na niej logo firmy.
Roślinna ściana bardzo przyciąga klientów i często powoduje, że nastrój przez nią wywoływany zachęca do ponownej wizyty czy do robienia zdjęć na jej tle, a tym samym reklamowania wnętrza w mediach społecznościowych przez oznaczanie restauracji czy salonu przez klientów.
Zielone, roślinne panele doskonale wypełniają wnęki ale również doskonale prezentują się jako dekoracja na zewnątrz np. na tarasach czy balkonach.
Nasze zielone panele są wykonywane na miękkim jak i na twardym podkładzie i mają nieograniczone wykorzystanie.
Możemy do zielonej ścianki dołączyć również stelaż, dzięki któremu ścianka będzie mobilna i może tworzyć przegrodę lub tło, które można ustawić w różnych miejscach.
Wypełnienie wnęki zieloną sztuczną roślinnością Wzór 8

Wypełnienie wnęki niezwykłą kompozycją z zielonej sztucznej roślinności.
Zielona ściana, którą można wykorzystać jako dekorację wnęki bądź przestrzeni. Jest ona odpowiednia zarówno do wykorzystania wewnątrz jak i na zewnątrz. Pięknie ozdobi zacieniony balkon czy taras, ale również świetnie sprawdzi się jako dekoracja w salonie czy industrialnym wnętrzu.
Zieleń wykorzystana do stworzenia zielonego panelu jest bardzo wysokiej jakości i tworzy jednolitą powierzchnię roślinną dając realistyczny efekt. Doskonale maskuje również mankamenty powierzchni.
Panele z zieleni są bardzo łatwe w montażu i możemy je stworzyć w dowolnej wielkości.
Zielona ściana doskonale wpisuje się w każdy styl i tworzy niesamowity, realistyczny efekt.
Roślinna ściana nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych a właściwie dobrana roślinność sprawdzi się zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach
Zielona ściana w salonie to bardzo modna i efektowna aranżacja wnętrza.
Sztuczna zielona ściana- tło ze sztucznej zieleni

Ścianka ze sztucznej zieleni wykonana ręcznie jako tło do ekspozycji np. loga firmy bądź obrazu czy zdjęć.
Zielona ścianka z zagęszczonymi bokami będzie doskonałym tłem do wyeksponowania napisu zarówno świetlnego LED jak i np. z drewnianej sklejki czy błyszczącej pleksi.
Ścianka jest wykonana w całości ręcznie i można zamówić ją w dowolnym rozmiarze. Wykonana jest z co najmniej 6 gatunków zieleni, którą Państwo możecie dobrać indywidualnie decydując czy ścinaka ma mieś bardziej tropikalny wygląd czy bardziej leśny.
Ściana z zieleni może być wyeksponowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Zielona dekoracja ścienna składa się z kilku sztywnych paneli - modułowych elementów, które można w bardzo łatwy sposób złożyć. Wielkość paneli jest dobierana do wielkości całej ścianki bądź do wielkości miejsca, w którym ma się znaleźć.
Girlanda z zielonych liści do dekoracji balkonu 200cm

Piękna pleciona girlanda z zielonych liści, elastyczna i giętka - idealnie nadaje się do dekoracji balkonu, kominka lub witryny w sklepie. Wykonana z wysokiej jakości zielonych liści bluszczu, liści egzotycznych, i wypełniających, które razem tworzą harmonijną całość.
Zielona girlanda z liści to piękna ozdoba:
- balkonu, gdzie może ozdobić barierkę lub pergolę.
- dekoracja rantu kominka, gdzie nada charakteru rustykalnemu wnętrzu.
- idealna ozdoba tarasu, pergoli, gdzie nie mają szans przetrwać żywe rośliny(słońce, wiatr), nasza ozdoba sprawdzi się idealnie.
Girlanda ma 200cm, ale można zamówić girlandę dowolnej długości.
Zielona sztuczna ściana ogród wertykalny na taras lub balkon

Niesamowita ściana ze sztucznej zieleni przygotowana pod dowolny wymiar, wykonana ręcznie z kilkunastu gatunków zielonych roślin tak by uzyskać realistyczny efekt.
Ogród wertykalny ze sztucznych roślin, który nie wymaga konserwacji ani podlewania. Doskonale prezentuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Zieloną ściankę można doskonale wyeksponować na tarasie lub nawet na małym balkonie.
Na Państwa życzenie przygotujemy ściankę w dowolnym wymiarze, która będzie składała się z kilku paneli modułowych dla łatwiejszego montażu. Dobierzemy również gatunki roślin tak by pasowały do Państwa przestrzeni, możemy również dołożyć roślinność w różnych odcieniach oraz dołożyć różnego gatunku kwiaty.
Zielony panel jest ręcznie zrobiony z liści i gałązek, które są elastyczne i można je odginać w dowolną stronę tak by ekspozycja zieleni była dopasowana do przestrzeni oraz światła. Dzięki elastyczności jak i wysokiej jakości roślin ścianka wygląda niemalże jak naturalna i ma grubość od 6cm do 8cm.
Dekoracje ze sztucznej zieleni to ostatnio jeden z najmodniejszych elementów dekoracyjnych nie tylko w hotelach czy salonach piękności ale również w mieszkaniach jak i restauracjach.
Bogaty panel egzotyczny z palmami EKSKLUZYWNY

Bogaty obraz dekoracyjny przygotowany na indywidualne zamówienie z gumowanych, eleganckich liści - całość wyklejona na grubym podkładzie z dodatkiem liści palmy, monstery, zwisów dekoracyjnych.
Wymiary 100cm x 100cm.
Montaż można wykonać na klej MAMUT, lub przymocować panele do ściany za pomocą wkrętów.
Doniczki z zielenią, paprociami

Piękne, zielone donice z zielonymi palmami, paprociami i egzotycznymi liśćmi.
Wysokość kompozycji wraz z naczyniem ok 50 cm.
Egzotyczny pionowy panel z palmami 100cm x 30cm

Egzotyczny panel dekoracyjny - 0,3 m2 - idealna dekoracja nowoczesnych wnętrz, gdzie panel pięknie ozdobi loftowe wnętrza, wystrój przedpokoju i salonu. Sprawdzi się doskonale w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.
Wymiar 100cm x 30cm.
Może być zamontowany pionowo i poziomo.
Obraz z liśćmi, dekoracjyjny panel naścienny 60x40 cm, WZÓR 1

Mały panel dekoracyjny wykonany z zielonych liści egzotycznych wysokiej jakości.
Może być umieszczony na ścianie jako pojedyńczy obraz lub w komplecie np. trzech różnych obrazków.
Panel zielony jest wykonany z wysokiej jakości sztucznej zieleni, którą recznie wyklejamy na zielonym podkładzie. Dlatego każdy panel jest wyjątkowy i oryginalny.
Wymiar 60x40 cm
Panel z Liśćmi obraz ze sztucznej zieleni 60 cm x 40 cm Wzór 2

Zielony panel/obraz z naszej nowej kolekcji obrazów naściennych. Idealny do prostego montażu. Wystarczy nasz zielony panel przykleić do ściany, aby cieszyć się jego pięknem. Wyjątkowy zielony obraz to także idealna dekoracja nowoczesnego biura, salonu lub restauracji.
Zielony obraz można również oprawić w ramę co doda mu jeszcze większego efektu lub można stworzyć kompozycję z kilku paneli w ramach tworząc luksusową dekorację.
Wymiar 60 cm x 40 cm.
PANEL JEST DOSTĘPNY W DOWOLNYCH WYMIARACH!!!
Panel ze sztucznej zieleni z dodatkiem jasnych liści, 100x60cm, wzór 4

Zielony panel dekoracyjny z soczystej zieleni z dodatkiem jasnych liści. Wymiar 100 x 60 cm. Wzór 4.
950zł/ metr.
Panel zielony elegancki z dodatkiem jesiennych liści, 100 x 60, wzór 5

Zielony, elegancki panel ze sztucznej zieleni z dodatkiem jesiennych liści, wymiar 100cm x 60cm, wzór 5.
950zł/metr.
Ściana ze sztucznych roślin w różnych odcieniach zieleni

Panel ścienny ze sztucznej zieleni w całości wykonany ręcznie.
Ścianka ze sztucznej zieleni może być wykonana w dowolnym wymiarze na zamówienie klienta. Wystarczy wysłać zapytanie mailem i podać oczekiwany wymiar ściany. Ścianka zostanie wykonana z kilku dokładnie opisanych paneli, które będą miały swoje miejsce w całym wzorze na ścianie.
Panele są przygotowywane ze specjalnie wyselekcjonowanych sztucznych roślin, które są montowane do twardego podkładu. Panele można montować do ściany, która nie musi być specjalnie przygotowywana ponieważ są nieprześwitujące.
Nie ma ograniczeń co do wielkości i ilości roślin wykorzystywanych do wykonania zielonej kompozycji - ogrodu wertykalnego. Do ścianki z tych paneli wykorzystano dodatkowe liście w odcieniach brązu co dodaje je dodatkowej głębi i naturalności. Możemy wykorzystać inne odcienie roślin tak by dopasować ściankę do kolorów występujących w Państwa wnętrzu.
W przypadku paneli wykonanych na indywidualny wymiar wraz z produktem dostarczona jest również instrukcja i schemat montażu.
Oferujemy również montaż paneli na miejscu u Klienta.
Zielona ścianka bogata z monsterami JUNGLE

Zielona ściana pełna egzotycznych liści monsery, palmy, paproci - przepleciona cieniowanymi liśćmi.
100x100cm
950zł/metr
Zielony panel dekoracyjny ze sztucznej zieleni 100x60cm Wzór 1

Zielony panel dekoracyjny ze sztucznej zieleni, 100x60 cm - wzór 1.
Zielony panel egzotyczny, obraz z liśćmi monstery, 100x60, wzór 6

Zielony, egzotyczny panel zielony wypełniony paprociami, palmami i liśćmi monstery. 100x60 cm, wzór 6.
950zł/ metr.
Zielony panel sztuczny z różowymi liśćmi 100x60cm, wzór 3

Zielony Panel egzotyczny ze sztucznej, eleganckiej zieleni z dodatkiem różowych liści. Wymiar 100cm x 60cm, wzór 3.
Zielony panel z jasnymi liśćmi palmy 60 x 80

Zielony panel z bogatej sztucznej,zieleni z dodatkiem jasnozielonych liści palmy.
Wymiar 60x80 cm
Cena za metr 950zł.
Zielony panel ze sztucznej zieleni bogaty, wzór 2

Zielony Panel dekoracyjny ze sztucznej zieleni, bogato dekorowany, żywozielony. Wymiar 100cm x 60 cm. Wzór 2
Panel ze sztucznymi roślinami na sufit i na ścianę dowolny rozmiar

Bardzo bogaty i puszysty panel ze sztucznymi roślinami.
Sufit z zielonych roślin - dlaczego nie?? Nasze panele przygotowane z wyselekcjonowanych gatunków sztucznych roślin są bardzo efektowne i doskonale prezentują się zarówno pod sufitem jak i na ścianach.
Panele można w bardzo łatwy sposób zamontować pod sufitem lub na suficie, rośliny są specjalnie ułożone w bardzo skrupulatny sposób, tak by każdy panel był inny, a zarazem pasował do dużej przestrzeni i nie był powtarzalny - dzięki temu cała kompozycja do złudzenia przypomina naturalny ogród wertykalny.
Panele są przygotowywane ręcznie więc mają Państwo wpływ na dobór roślinności wykorzystanej do stworzenia kompozycji. Możemy wykorzystać do stworzenia kompozycji również kwiaty w różnych kolorach oraz sukulenty.
Wielkość panelu jest przykładowa - można zamówić dowolną wielkość kompozycji, która będzie przygotowana w elementach ułatwiających montaż jak i transport.
Oferujemy również usługę montażu paneli - w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod adresem mailowym - kontakt @ belladoma.pl
Biała donica z egzotyczną kompozycją z zieleni

Eleganckie donice z dekoracją kwiatową z zieleni, wykonaną z ekskluzywnych liści monstery, paproci, traw. Wszystko to skomponowane jest w białej donicy plastikowej wysokiej jakości - kompozycja w zieleni pasuje do nowoczesnego wnętrza, ale sprawdzi się także na zewnątrz ozdabiając taras lub wejście do domu.
Wymiary donicy: 45x 20 cm, wysokość 40 cm.
Wysokość całej kompozycji do 90 cm.
Girlanda z różowych kwiatów w wielu odcieniach 3 m

Ekskluzywna girlanda kwiatowa w wielu odcieniach różu.
Długość 3 metry
Zielona girlanda z liści monstery i sukulentów, dł. ok. 100cm

Niezwykle dekoracyjna girlanda z zielonych liści monstery w różnych rozmiarach i sukulentów. Idealna kompozycja do nowoczesnych, loftowych wnętrz, gdzie dominuje beton architektoniczny. Doskonała alternatywa dla kogoś, kto szuka niesztampowych rozwiązań. Sprawdzi się świetnie w modernistycznych hotelach, a także w minimalistycznych restauracjach.
Długość ok. 100 cm.
Zielona ścianka dekoracyjna

Zielona ścianka dekoracyjna to nowoczesna dekoracjca wnętrza, która zachwyci każdego klienta Waszej firmy, gościa Waszego domu, pacjenta Waszej kliniki piękności. Wykonana z najwyższej jakości zieleni, misternie wyklejonej na zielonym podkładzie. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie na zamówienie. Dlatego nie ma dwóch takich samych projektów.
Serdecznie zapraszamy do wyceny.
Cena za metr kwadratowy to 800zł/m.
Zielony panel reklamowy BELLADOMA

Panel dekoracyjny BELLADOMA to fantastyczne rozwiązanie dla firm, które chcą podkreślić charakter wnętrza. Napis wykonujemy na zamówienie. Panel wykonany jest ze sztucznej zieleni, wykończony zielonymi liśćmi, sukulentami i zwisającymi elementami takimi jak bluszcz. Zielony panel w ramie to nieszablonowe rozwiązanie dla ceniących unikatowe rozwiązania.
Wymiary 100x 70cm.